BU'dan Haberler


Vodafone Avantajlı DükkanEsnafların ticaret hayatındaki rolünü destekleyen en büyük firmalardan olan Vodafone’un Avantajlı Dükkan Projesi hayata geçti.

Avantalı Dükkan sayesinde Vodafone üyesi esnaflar kendi kampanyalarını ve fırsatlarını milyonlarca Vodafone abonesine ücretsiz ve hızlı bir şekilde ulaştırabiliyorlar. Dijitalleşmeye büyük önem veren Vodafone, esnafların imkansızlıklar sebebiyle, dönüşen ve sürekli gelişen dijital pazarlama yöntemlerinden uzak kalmasının karşısında duruyor. Esnafların işlerini arttırmayı ve Vodafone üyelerinin avantajlı fiyatlarla alışveriş yapmasını sağlayan sisteme www.avantajlidukkan.com adresinden erişebiliyor.

Vodafone ile birlikte Ketchup Loyalty Marketing tarafından yürütülen projenin tanıtım ve başlangıç ayağı kapsamında BU AJANS Tanıtım Ekibi ve BU AJANS Ofis İçi Destek Ekibi başarılı bir şekilde görev aldı. BU Ajans ekipleri Türkiye genelinde 60.000 esnaf ile telefon ile ve 15.000’e yakın esnafla ise randevulu şekilde yüz yüze görüşerek proje hakkında bilgilendirmeleri gerçekleştirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=u-9ngeyGMms

 

fuar ajansi