BU'dan Blog/Makale


Fuar HostesiFuar organizasyonlarında katılımcı ve organizatör firmalar için çalışmanın başarılı geçmesi için Fuar Hostesi’ne ihtiyaç duyulur. Firmaların verdiği bilgiler doğrultusunda fuar hostesleri karşılama, yönlendirme, ikram ve kayıt hizmetlerinde görev alırlar. Tarafımızdan sağlanan fuar hostesleri alanında tecrübeli, yabancı dili olan ve çalışkan personellerden oluşmaktadır. Fuar hostesi kıyafetleri tarafımızdan sağlanabileceği gibi firma tarafından da sağlanabilmektedir. Fuar hostesi çalışanlarının tamamı iletişim becerisi yüksek ve güler yüzlü personellerdir.

Fuar Hostesi Gereksinimi
Fuar hostesi, fuar katılımcıları için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Gerek standa gelenleri karşılama, yönlendirme, gerekse ikram konusunda Fuar hostesi katılımcı firma standına büyük katkılarda bulunur. Fuar hostesleri fuara gelip de yetkililerin boşa vaktini alacak şahıslar ile ilgilenerek yetkililerin vakitlerinin boşuna kaybolmasına engel olmuş olurlar. Firmalar stand boyutlarına göre 1 ya da 1’den çok fuar hostesi ‘ne ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaçları belirlemede fuar hostesi ajansınız ile iletişime geçerseniz daha faydalı sonuçlar alabilirsiniz.

Fuar Hostesi Seçimi
Fuar hostesi seçimi konusunda öncelikle fuar katılım hedeflerinizi ve standınızdaki ziyaretçi karşılamadaki önceliklerinizi belirlemeniz çok önemlidir. Fuar hosteslerimizin birden çok yetisi bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlarınız yabancı dil konusunda olursa yabancı dil bilen Fuar Hostesi ekibimizi tercih etmelisiniz. Eğer daha çok ikram ağırlıklı bir sunum düşünüyorsanız, bu durumda da ikram anlamında kabiliyeti yüksek fuar hostesleri kullanmalısınız. Karşılama bankosunda yoğun trafik olacağını öngörüyorsanız iletişimi kuvvetli ve hoş görünümlü fuar hostesleri ile bankonuzda ziyaretçi yönlendirme hizmeti alabilirsiniz.