BU'dan Blog/Makale


WIN Eurasia Fuar HostesiFuar hostesi konusunda geniş bir hostes kadrosuna sahip BU Ajans önümüzdeki dönem fuarlarında da katılımcı firmaların fuar hostesi ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

15-18 Mart 2018 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek WIN Eurasia fuarı kapsamında birçok katılımcıya fuar hostesi tahsisimiz bulunmaktadır. Bu fuar ve önümüzdeki tüm fuarlar kapsamında fuar hostesi, servis hostes, stand hostesi ve tüm hostes ihtiyaçları için BU Ajans ile irtibat kurabilirsiniz.

Fuar hostesi kalemi katılımcı firmalar için çoğu zaman en son gelen ihtiyaç kalemlerinden olmasına rağmen fuar katılımınızdaki tüm fiziksel kurulumun akabinde misafir ve müşterilerinizi sıcak bir şekilde ağırlayıp iletişim kurma noktasında aslında en önemli hizmet kalemlerindendir. Fuar hostesi ve stand hostesi olarak standınızda görevlendireceğiniz hosteslerin tecrübesi oldukça önemlidir.

BU Ajans bu noktada tecrübeli fuar hostesi kadrosuyla TÜYAP ve CNR başta olmak üzere tüm fuar merkezlerinde katılımcı firmalara fuar hostesi tahsisi yapmaktadır. İstanbul genelinde 500’ü aşkın fuar hostesi ekibimizle ve ortalama her fuar 80 fuar hostesi tahsisimizde sektörümüzde önemli bir pozisyonda bulunmaktayız.

Fuar hostesi pozisyonundan çoğu zaman karşılama ve yönlendirme görevleri beklenmektedir. Ancak yabancı dil konusunda da fuar hostesleri önemli görevler alabilmektedir. İngilizce, Arapça, Rusça başta olmak üzere birçok yabancı dile hakim fuar hostesi kadromuz sayesinde sizlerin yurt dışı misafirlerini kaliteli bir şekilde ağırlamaktayız. Fuar hostesi konusundaki dil tercihinizi fuardan 10 gün önce ajansımıza iletmeniz sizlere kaliteli fuar hostesi tahsisinde bulunmamıza yardımcı olacaktır.