BU'dan Blog/Makale


​EVTEKS Fuarı Fuar Hostesi    EVTEKS Fuarı kapsamında BU Ajans olarak toplamda 150 kişilik fuar hostesi, stand hostesi ve servis hostesi ekibimizde alanda hizmet vermekteyiz.   

Fuarlarda fuar hostesi önemi

 Fuar hostesi kullanımı sektörel fuarlarda ziyaretçi ağırlama noktasında oldukça önemli bir konudur. Firmanızın kurumsal kimliğine uygun fuar hostesi tercihi yapma konusunda BU Ajans en büyük yardımcınız olacaktır.

Fuar Hostesi Nitelikleri

     Fuar hostesleri gerek servis, gerek yabancı dil, gerek karşılama ve yönlendirme noktasında sizlere destek olup sizlerin görüşmelerinize daha iyi odaklanmanızı sağlayacaktır.  EVTEKS fuarı kapsamında katılımcı firmalarda ve organizatör firma yönetiminde görev yapan 150’ye yakın fuar hostesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Fuar Hostesi Desteği


Mayıs ayı fuarlarında ve 2018 – 2019  sezonu fuarlarında fuar hostesi, stand hostesi ve servis hostesi ihtiyaçlarınızda ajansımızdan destek almaya devam edebilirsiniz.     CNR EXPO ve TÜYAP fuar alanlarının resmi ajansı olan ajansımız her fuarda ortalama 100 fuar hostesi ile görev vermektedir. Bu kapsamda siz de katıldığınız fuarlarda fuar hosteslerimizden hizmet alabilirsiniz.
 

Fuar Hostesi Kıyafeti

   Fuar hosteslerinin kıyafeti konusunda siyah kurumsal takım ve logonuza uygun fular rengi kurulumumuz bulunmaktadır. Ekstra talepleriniz için fuar hostesi yöneticilerimizle görüşebilirsiniz.