BU'dan Blog/Makale


Eylül 2018 Fuarları Fuar HostesiBU  Ajans yeni sezon hazırlıklarına dolu dizgin devam ediyor. Eylül ayında CNR ve TÜYAP Fuar merkezlerinde gerçekleşecek fuarlarda fuar hostesi, stand hostesi, servis hostesi ve tercüman hostes ihtiyaçlarınız için satış temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
 
200 kişilik fuar hostesi ekibimizle tüm katılımcı ve organizatörlerin ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere yeni sezon hazırlıklarımıza başladık.
 
Fuar hostesi başta olmak üzere tercüman hostes, servis hostesi ve stand hostesi alanlarında da uygun fuar hostesi seçeneklerimizi katılım sağlayacağınız fuarı satış temsilcilerilerimize aktararak alabilirsiniz. Firmanızın kurumsal kimliği ve ürünlerine uygun fuar hostesi kullanımı fuar katılımlarınızda oldukça önemlidir.
 
İstanbul’daki CNR ve TÜYAP fuar merkezleri haricinde İzmir, Ankara, Bursa başta olmak üzere birçok şehirde fuar hostesi hizmeti vermekteyiz.
 
Fuar hostesi hizmetlerimiz için fuar kategorisinden fuar satış temsilcilerimize ulaşmanız gerekmektedir. Birçok yabancı dil bilen fuar hostesimiz yanında catering konusunda tecrübeli fuar hosteslerimiz de bulunmaktadır.
 
Başta Eylül 2018 fuarları olmak üzere tüm 2018 – 2019 fuarlarında sizlere BU Ajans olarak fuar hostesi, servis hostesi, stand hostesi ve tercüman hostes tahsis etmekten memnuniyet duyacağız.