BU'dan Blog/Makale


İstanbul Fuar Hostesi 
 Artan globalleşme ile birlikte değişen yaşam koşulları toplantı ve organizasyonların da çok daha özenle ve titizlikle oluşturulmasına yol açmış olmaktadır. Bu doğrultuda, alanında uzman ekip arkadaşları ile birlikte ve tecrübeli fuar hostesi ekip arkadaşlarıyla birlikte, geniş bir hizmet yelpazesi dahilinde karşımıza çıkmakta olan seçkin ajans, kongre ve toplantılar için ihtiyaç duyulan tüm destekleri tek bir noktadan sunabilmektedir.
 
            Ajans Hizmetinde Neler Var?
 
            Başta kongre ve toplantı organizasyonları olmak üzere; veri girişi hizmeti, LCV hizmeti, bordrolama hizmeti, catering hizmeti ve vestiyer hizmeti gibi geniş bir yelpazede hizmet sunulmaktadır. Bunlarla birlikte; düzenlenecek olan fuarlarda çözüm odaklı olarak görev alan fuar hostesi hizmeti de aynı noktadan güvenle temin edilebilmektedir.
 
            Hosteslerin Görevleri Nelerdir?
 
 Tecrübeli ekip arkadaşlarıyla birlikte fuar türlerine göre paketlenmiş olarak tercih edilebilme ayrıcalığı taşıyan fuar hizmeti ile en doğru ve hızlı bir biçimde görev alan fuar hostesi hizmeti, beklentilerin tam karşılığının alınabileceği kalitede olmaktadır.
 
            Standart paket, Gold paket, Platinum paket ve Bronz paket olmak üzere dört ayrı içerikle birlikte alınabilen fuar hizmeti, tecrübeli fuar hostesi ekibi ile birlikte, sorunsuz fuarlar için en kaliteli hizmet alımlarını sağlayabilmektedir.
 
 Son teknolojik ekipmanlarla en iyi hizmet kalitesini bünyesinde taşımakta olan fuar hostesi hizmet alımları ile servis için ihtiyaç duyulan paket hizmetlerine bağlı olarak fuar için gerekli görülen içecek, yemek ve servis hizmetlerine uygun olarak hazırlanan fuar standlarında firmaların reklam ve tanıtımları görevini üstlenmektedir.
 
  Hızlı ve Zamanında Çözümler
 
            Bir fuar için gerekli olan hızlı karar verme ve zaman kayıpları yaşamadan organize olma beklentileri başta fuar hostesi hizmeti olmak üzere, tüm hizmet alımlarında seçkin ajans çatısı altında mümkün olmaktadır.
 
 Bunlarla birlikte firmaların reklam ve tanıtımlarını düzenlenen fuarlar içerisinde üstlenmekte olan fuar hostesi, oluşabilecek aksaklıklara anında çözüm yaklaşımıyla sorunsuz toplantı ve fuarların gerçekleşmesine katkılar sağlamaktadır.
 
 Hızlı ve etkin çözüm odaklı bir fuar beklentisinde alanında uzman ekip arkadaşlarıyla beraber tüm beklentileri doğru yönlü olarak karşılayabilmekte olan kapsamlı ajans hizmeti sayesinde, sorunsuz fuar sunumları ve dinamik çalışma hizmeti bir arada bulunabilmektedir.