BU'dan Blog/Makale


Fuar Hostesi Desteğinde Neler Var? 
            Bir yıl içerisinde farklı noktalarda fuarlar düzenlenmektedir. Bu fuarlar çerçevesinde yoğun olarak gelen müşteriler, yeni sunulan ürün ve hizmetleri detaylı şekilde inceler ve buna göre değerlendirir ya da dışarı çıktıkları zaman reklamını da yaparlar. İşte bu yüzden günümüzde fuar hostesi büyük bir önem taşımaktadır ve stand çerçevesinde, müşterilerle ilgilenerek onları detaylı olarak bilgilendirmektedir. Tabii bu konuda fuar hostesi mutlaka giyim kuşamına özen gösteren, makyajını en iyi şekilde yapan ve görünüm açısından dikkat çeken hosteslerin değerlendirilmesi büyük bir önem arz eder. Aynı zamanda Türkçeyi en iyi şekilde telaffuz eden ve insanlarla sosyal olma yeteneğine sahip fuar hostesi, müşterilerin standa daha fazla gelmesine ve ürün ya da hizmetleri detaylı bir şekilde incelemesine imkan tanır.
 

 Fuar hostesi ile birlikte müşterilere en iyi hizmet

 
            Özellikle birbirinden farklı fuar seçenekleri dahilinde ikram servisi konusunda büyük bir tecrübeye sahip olan fuar hostesi, misafirlerin isteklerine iyi şekilde cevap vererek onlara güzel bir sunum gerçekleştirir. Sıcak ve soğuk içecek servisleri, bar kurulumu ve Türk kahvesi ile birlikte çay kazanı çerçevesinde demleme gerçekleştirerek özel bir sunum imkanı da fuar hostesi çerçevesinde sağlanır. Güler yüzlü ve müşterilere sıcak bir yaklaşım kapsamında destek sağlayan hostesler, bu sayede fuarın birbirinden farklı şirketler kapsamında çok iyi geçmesine ve doğru bir sunum altında ürün ya da hizmetlerin saygın bir şekilde müşterileri aktarılmasına olanak verir.
 

 Profesyonel bir çerçevede fuar hostesi

 
            Standart paket ya da gold paket ile birlikte platinum paket ve bronz paket seçeneği dahilinde değerlendirebilecek olan fuar hostesi seçenekleri sayesinde, daha detaylı hizmet alabilir ve fuarın sizin için en iyi şekilde geçmesine imkan tanıyabilirsiniz. Bu şekilde ek olarak VİP kurulum seçeneğini değerlendirebilir, Kabak; kuruyemişlik, kül tablası ve vazo ile birlikte çiçek gibi seçenekler dahilinde muhteşem bir görünüm altına girmesine olanak verebilirsiniz. Çok uygun fiyatlar eşliğinde elde edilebilecek olan fuar hostesi seçenekleri sayesinde, birbirinden tecrübeli ve güzel hostesler kapsamında; yoğun şekilde müşteri çekerek ürün ve hizmetlerin reklam ve satışlarının en iyi şekilde gerçekleşmesine olanak tanıyabilirsiniz