BU'dan Blog/Makale


CNR IMOB Fuar Hostesi23 Ocak 2018 tarihinde CNR EXPO'da kapılarını açacak IMOB - Mobilya Fuarı kapsamında Fuar Hostesi tahsislerimiz başlamıştır. Fuarın kapı ve alan hizmetlerini yürüten ajansımızdan standınızdaki fuar hostesi ihtiyaçlarınızı da sağlayabilirsiniz. Fuar hostesi, stand hostesi, servis hostesi ve tüm ihtiyaçlarınız için fuar satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. IMOB 2017'de 70 Fuar Hostesi ve 90 Alan Host - Hostesi tahsis eden ajansımız bu sene daha yüksek sayıları hedeflemektedir. Fuar Hostesi ihtiyacınız için iletişime geçebilirsiniz.

Fuar hostesi konusunda 9 yıllık tecrübeye sahip ajansımız bu alanda İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 800’ün üzerinde Fuar Hostesiyle çalışmaktadır. Fuarlarda catering hizmetleri de sunan ajansımızın paketlerini fuar kısmından inceleyebilirsiniz. Bu paketlerin bazılarında kendiliğinden fuar hostesi bulunmaktadır. Bazılarında ise sizin ihtiyacınıza göre Fuar Hostesi eklemeniz gerekmektedir. Catering paketlerinde fuar hostesi kullanmanız oldukça kritiktir. Her fuar bu paketlerle hizmet veren fuar hosteslerimiz tecrübeleriyle ikram hizmetlerini yürütecek siz ise fuarınızın ana odağı olan müşteri ilişkileri ve ziyaretçilere daha iyi vakit ayırabileceksiniz.

Fuarlarda fuar hostesi kullanımı son senelerde gittikçe yaygınlaşmaktadır. Fuar hostesinin fuardan önce ve fuarın ilk saatlerinde firma ile ilgili yeterli bilgilendirmeyi alması fuar süresince fuar hostesinin daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Bu konuda firma yetkililerinin fuarın ilk saatlerinde fuar hosteslerine en azından 1 saatlerini ayırmalarını tavsiye ederiz. Bu ayrılan 1 saat fuar süresince fuar hostesinin soracağı birçok soruyu elemine ederek toplamda daha büyük bir verim sağlayacaktır.

BU Ajans olarak fuar hostesi seçimi konusunda insan kaynakları olarak yoğun görüşmeler yapmaktayız. Bu görüşmeler sonrasında fuar hostesleri firmalara yönlendirilmekte ve olumlu geri dönüş olan fuar hostesleri ile devam edilmektedir.