BU'dan Blog/Makale


Kapı Pencere ve Unicera Fuar HostesiŞubat – Mart aylarında TÜYAP ve CNR Fuar merkezlerinde gerçekleşecek Kapı Pencere Cam ve Unicera fuarlarında BU Ajans olarak yoğun bir fuar hostesi tahsisimiz bulunmaktadır. Fuar katılımcılarının fuar süresince karşılama, yönlendirme, ikram ve müşteri ilişkilerinde her konuda yardımcı olan fuar hostesi ekibimiz bu fuarlarda da katılımcı firmalara destek vermeye devam edecektir.
 
Fuar hostesi, servis hostesi, karşılama hostesi, model hostes ve tanıtım hostesi konularında çok geniş bir hostes kadrosu bulunan ajansımız sizlere de fuar katılımınızda fuar hostesi tahsis etmekten memnuniyet duyacaktır.
 
Fuar hostesi taleplerinizi fuar departmanımıza ilettiğiniz noktada sizlere müsaitliği olan fuar hostesleri paylaşılacak olup sizin tercih ettiğiniz fuar hostesleri standınıza tahsis edilecektir. Fuar saatleri boyunca görev alacak fuar hosteslerimiz karşılama, ikram, servis ve müşteri ilişkilerinde tecrübeli, güler yüzlü ve çalışkan hosteslerden oluşacaktır.
 
Fuar hosteslerimiz siyah takım elbise ve firma logonuza uygun renkte fularlarıyla standınızda kurumsal bir karşılama hizmeti sunmaktadır. Fuar tarihlerine yakın bir zaman kaldığından fuar hostesi taleplerinizi tarafımıza aktarmanız durumunda kadromuzdan fuar hostesleri yönlendirilecektir.
 
CNR Expo ve TÜYAP Fuarcılık’ın resmi fuar ajansı olan ajansımız sizlerin de fuar hostesi ihtiyaçlarını karşılamaktan memnuniyet duyacaktır. Fuar hostesi ve fuar konusunda 10 yıllık tecrübesiyle ajansımız fuar katılımlarınıza değer katmaya devam edecektir. Fuar katılımlarında stand üstü hizmetleri dahil olmak üzere fuar hostesine kadar birçok alanda hizmet veren ajansımızla çalışmanızdan memnuniyet duyacağız.