BU'dan Blog/Makale


İzmir – Ankara – Bursa Fuar Hostesi2010 yılından itibaren İstanbul’da başta TÜYAP ve CNR Fuar merkezlerindeki fuarlarda katılımcı firmaların fuar hostesi ihtiyaçlarını karşılayan ajansımız 2018 yılı itibariyle İzmir, Ankara ve Bursa fuarlarına da kendi fuar hostesi kadrosu ile hizmet vermektedir.

İstanbul fuarlarındaki kaliteli ve tecrübeli fuar hostesi ekibiyle fuar katılımcılarının birinci tercihi olan ajansımız artık geniş ve güvenilir fuar hostesi kadrosuyla İzmir, Ankara ve Bursa’da da sizlere hizmet vermektedir.

Ankara fuar hostesi ekibimiz fuar konusunda tecrübeli, güler yüzlü çalışkan bir fuar hostesi kadrosundan oluşmaktadır. Ankara fuarlarında yoğunlukla görev alan fuar hostesi kadromuzu fuar katılımlarınızda kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aynı şekilde İzmir ilindeki fuarlarda da yoğun bir şekilde fuar hostesi tahsisimiz mevcuttur. Yeni fuar alanı ile çehresi değişen İzmir fuarlarında BU Ajans’ın sağladığı fuar hostesleri yoğun bir şekilde görev almaktadır. İzmir fuar hostesi konusunda İstanbul’dan sonra en güçlü olduğumuz il olmaya devam etmektedir.

İzmir ve Ankara’dan sonra Bursa’da da geniş bir fuar hostesi kadromuz bulunmaktadır. Fuar ve tüm projelerinizde ajansımızın fuar hostesi kadrosundan destek alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Fuar hostesi konusunda Türkiye genelinde 500 fuar hostesi ile çalışan ajansımız sizlerin de tüm fuar – kongre katılımlarında fuar hostesi ve stand hostesi konularında yardımcınız olacaktır. Fuar hostesi konusunda tüm ihtiyaçlarınız için ajansımızla iletişime geçebilirsiniz. Size müsaitliği devam eden fuar hostesleri mail yoluyla paylaşılacaktır.