BU'dan Blog/Makale


Fuar Hostesi - Stand Hostesiİstanbul fuar alanları başta olmak üzere birçok fuar ve kongre alanında fuar hostesi ve stand hostesi sağlayan ajansımızın mevcut olarak 500’ün üzerinde aktif fuar hostesi kadrosu bulunmaktadır.

CNR Fuar Merkezi, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi, İstanbul Kongre Merkezi, Haliç Kongre Merkezi başta olmak üzere İstanbul’un tüm fuar ve kongre merkezlerinde hizmet veren ajansımız tecrübeli fuar hostes ekibi ve part-time ekipleriyle tüm organizasyonlarınızda sizlere insan kaynakları hizmetleri sunmaktadır.

Fuar hostesi konusunda birçok katılımcı ve organizatör firma sadece görsellik üzerinden planlamasını yapmaktadır. Ancak fuar hostesi, stand hostesi seçiminde tek kriter bu olmamalıdır.

Fuar hostesi konusunda tercihte bulunurken fuar hostesinin görselliğinin yanında tecrübesi, çalışkanlığı ve ekip içindeki uyumu da göz önüne alınmalıdır. Bu alanlarda ajans olarak tüm fuar hostesi ekibimizi belli filtrelerden geçirmekle beraber tüm fuar hostesi çalışmalarında değerlendirme yaparak kendi yazılımımız üzerinde değerlendirerek hosteslerimize uygun işlere yerleştirmekteyiz.

Fuar katılımlarınızda yapılan birçok harcama ve konulan emeğin yanında yapılacak yanlış fuar hostesi tercihi misafirlerinizin standa girişinden itibaren sorun oluşturabilmektedir. Bu noktada fuar alanlarına hakim geniş fuar hostesi kadromuzdan seçim yapmanızı tavsiye ediyoruz.
Stand hostesi, fuar hostesi ve servis hostesi konularında fuarlara göre müsaitlik çıkararak bunları katılımcı firmalara talep etmeleri durumunda paylaşmaktayız. Bu müsaitliklerden seçeceğiniz fuar hostesleri fuar boyunca sizlerin en büyük yardımcınız olacaktır.