Yeni Normalde Organizasyon

Sosyal Mesafe EkipleriCovid19 pandemisi ile birlikte tüm etkinlik sektöründe eskisinden çok farklı bir düzene geçilmiştir. Her ne kadar teknolojik alt yapılarla eskiden insanların yaptığı işleri teknolojiye yaptırmaya çalışsak da yüzyılların getirdiği alışkanlıklar birkaç ayda sona ermiyor.

Pandemi koşullarında yapılan etkinliklerde sosyal mesafe kurallarına uyulması oldukça önemli, ancak ne yazık ki insan davranışının kusuru olarak öne çıkan mesafesizlik durumunu çözecek bir teknolojimiz bulunmuyor.

Bu ihtiyacı karşılamak üzere BU Ajans olarak sosyal mesafe konusunda özellikle eğitilmiş sosyal mesafe ekipleri sağlıyoruz.

Birçok önemli etkinlik ve organizasyonda görev alan sosyal mesafe ekipleri, sosyal mesafe kurallarının sağlanmasını etkinlik sektörüne uygun, kibar bir dil ile ziyaretçi ve katılımcılara hatırlatarak oldukça önemli bir görev yapıyor.

Koruyucu maskeli, siperlikli ve kurumsal kıyafetli sosyal mesafe ekipleri birçok etkinliğin hijyen kuralları kapsamında geçmesi için oldukça önemli bir pozisyonda görev yapıyor.

Sosyal mesafe ekipleri hizmetimizden faydalanmak için kurumsal ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.