Yeni Normalde Organizasyon

Fabrika DezenfeksiyonBU Ajans olarak yoğun çalıştığımız birçok markanın yeni normal sürecinde de faaliyetlerine kesintisiz devam edebilmesi için yaptığımız kurumsal anlaşma ile fabrika dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.

Fabrikalar, diğer iş alanlarına göre çok daha fazla insan yoğunluğu barındırdığından dezenfekte edilme periyodu da buna göre ayarlanmalıdır. Ancak bu da iş verene normalde olmayan yepyeni bir maliyet oluşturmaktadır.

Sizlere fabrika dezenfeksiyon hizmeti kapsamında uygun abonelik seçenekleri sunmaktayız. Bu fabrika dezenfekte abonelikleri çerçevesinde hem maliyetleriniz minimize edilmiş oluyor, hem de üretiminiz aksamıyor. Bir yandan da çalışanlarınızın sağlığını korumuş oluyoruz.

Fabrika dezenfekte hizmeti diğer dezenfeksiyon uygulamalarına göre hem uygulamada hem de fiyatlandırmada farklılıklar göstermektedir. Alanın ücretsiz olarak keşfedilmesiyle başlayan süreç, virüs yoğunluğunun yüksek olabileceği alanları tespit etmek amacıyla fabrika dezenfeksiyonu öncesinde uygulanır. Tüm alanlara aynı uygulamayı yapmak yerine daha yoğun alanlara daha titiz bir fabrika dezenfekte uygulaması yapılır.

Fabrika dezenfeksiyon hizmetimizden faydalanmak için kurumsal ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.