Yeni Normalde Organizasyon

Ofis DezenfeksiyonYeni normale geçiş ile birlikte normale dönmeye çalışan iş hayatında iş verimliliği ile sağlık önlemlerini eş güdümlü olarak almak önemli bir zorunluluk olmuştur. Ofis dezenfeksiyon da çalışma hayatının pandemi şartlarında sürdürülmesi için önemlidir.

BU Ajans olarak yaptığımız kurumsal anlaşma ile Virüssüz Hayat kalitesiyle ofis dezenfeksiyon hizmeti sunmaktayız. Çalışmakta olduğumuz 100’lerce ofis ve iş yerine ofis dezenfekte hizmetleri sunuyoruz.

Ofis dezenfekte işlemi ofislerin çalışma saatlerinde uygulanabildiği gibi, mesai saatleri dışında da uygulanabilmektedir. Ofis dezenfeksiyon uygulaması süresi alanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterse de ortalama olarak 30 dakika sürmektedir.

Ofis dezenfeksiyon uygulaması ile çalışma alanındaki tüm virüs yükü tek uygulama ile sıfırlanır. Bu uygulama akabinde de sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun kullanım sağlandığında virüs yükü belirli bir süre için insanları enfekte edecek düzeye ulaşamaz. Ancak ofis dezenfekte yaptırdıktan sonra kişisel hijyen kurallarına, maske kullanımına ve sosyal mesafe kurallarına azami dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ofis dezenfekte işlemi sağlık bakanlığı onaylı ürünlerle, nano gümüş dezenfeksiyon ile yapılmaktadır. Soğuk sisleme yöntemi ile tüm yüzeyler ve hava dezenfekte edilmektedir. Soğuk sisleme yöntemi ile yapılan ofis dezenfeksiyon uygulaması sayesinde partiküller havada 15 dakika kadar havada asılı kalarak tüm ortamı steril hale getirmektedir.

Şirketlerin mevcut ekonomik şartlarda zorlanmaması için uygun abonelik şeçenekleriyle ofis dezenfekte işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Ofis dezenfeksiyon hizmeti almak için kurumsal rezervasyon yetkililerimize ulaşabilirsiniz.