Yeni Normalde Organizasyon

Ev DezenfeksiyonPandemi süreci ile birlikte tüm yaşam alanlarının hijyen kurallarına uygun olarak kullanılması önemli bir zorunluluk olmuştur. Bu noktada kurumsal anlamda birçok iş yeri ve ofise hizmet veren kurumsal dezenfeksiyon ekiplerimiz ev dezenfeksiyon hizmeti ile de dairelere hizmet vermektedir.

Ev dezenfekte hizmeti özellikle ev halkı içerisinde covid pozitif geçirmiş bireylerin negatife döndükleri noktada sıkça gerçekleştirilen bir uygulamadır. Bireyin test sonucunun negatife dönmesi ile birlikte daireye gelen ekiplerimiz ev dezenfeksiyon uygulaması yapmaktadır.

Nano gümüş iyon teknolojisi ile ile gerçekleştirilen ev dezenfekte uygulaması yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Sağlık bakanlığı ürünlerle ve soğuk sisleme yöntemi ile uygulanan ev dezenfeksiyon sırasında ev halkının evi tamamen terketmesi gerekmemektedir. Sadece ev dezenfekte uygulaması yapılan oda haricinde bir odada bulunulması yeterlidir.

Ev dezenfeksiyon hizmetinde kullanılan dezenfektanlar insan ve hayvan sağlığına zararsızdır. Evcil hayvanları konusunda şüpheci yaklaşan kullanıcılara, kullanılan dezenfektanın besi hayvanlarının suyuna katılan virüs öldürücü bir ürün olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Özetlemek gerekirse ev dezenfekte işleminin hayvan ve insan sağlığına herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Ev dezenfeksiyon işlemi öncesinde tüm alanların temizlenmesi, işlemin etkisini arttıracaktır. Ancak ev dezenfekte yaptırdıktan sonra 48 saat süre ile temizlik yapılmaması önemlidir.

Ev dezenfeksiyon uygulaması almak için kurumsal rezervasyon yetkililerimize ulaşabilirsiniz.