Fuar

Fuar Standı Mimari

Modüler Stand

Modüler stand, stand tasarımları içinde en çok bilinen ve uygulanan malzemedir.

Modüler standın zemininde halı veya parke uygulaması yapılabilmesinin yanında ürün sergilemeye uygun bir stand tasarımıdır.

Duvarlara uygulanan renkli folyo, dijital baskı resimler ve doğru aydınlatmayla tasarım şıklığı arttırılabilmektedir.

Modüler stand da, alanın büyüklüğüne göre tasarımın içine danışma bankosu ve kilitli oda ilave edilebilir. Montaj, demontaj ve uygulama kolaylıklarından dolayı en çok tercih edilen stand türüdür.


 

Ahşap Stand

Stand tasarımında sade bir şıklık isteniyorsa, tercihiniz kare profilden yani ahşap stand dan yana olmalıdır.

Kare profilin tasarımsal şıklığının ortaya çıkması için alan büyüklüğünün en az 50 m2 olması gerekir. Kare profil malzemenin kurulum ve sökümü; montaj ve demontajdan oluştuğundan, temiz bir işçiliğe sahiptir.

Görsel anlamda tamamen şıklığı içeren bu malzeme, ürün sergilemeye değil, ziyaretçi ağırlamaya yöneliktir. Ahşap stand da kullanılan aydınlatmalar ve diğer malzemeler tamamen tasarımsal şıklığa yöneliktir.

Kare profil tasarımda, doğru noktalarda kullanılan dijital resimler ve yükseltilmiş zemin, tasarımın şıklığını tamamlayan diğer unsurlardır.
 

Modüler Stand ve Ahşap Stand ile ilgili tüm ihtiyaç, talep ve sorularınız için iletişim kısmından talep formu doldurabilir ya da aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.