Hakkımızda

                        

BU Ajans firmaların, kurumların ve organizasyonların dönemsel insan kaynakları ihtiyaçlarını , kaliteli üniversitelerin gelecek vadeden öğrencileri ve yeni mezunları ile karşılamak amacıyla 2009 yılında kuruldu.
Kurulduğumuz tarihten beri organik bağlarımızın da bulunduğu Boğaziçi Üniversitesi ile bağlarımızı hiç koparmadık.  Ancak iş hacmimizin ve çalışmalarımızın yoğunluğu ve çeşitliliği ile birlikte Türkiye’nin nitelikli üniversitelerinin pırıl pırıl gençleriyle ekibimizi genişlettik.

BU Ajans olarak 2020 yılı itibariyle dönemsel insan kaynakları alanında yoğun bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Türkiye genelindeki operasyonlarımızda görev almak üzere yaklaşık 5000 kişilik dev bir genç üniversiteli ekibimiz bulunmaktadır.

BU Ajans olarak deneyimli ekibimizle fuar, kongre, toplantı organizasyonları ve etkinliklerde yoğun olarak faaliyet göstermenin yanında ofis içi hizmetler, pazarlama ve tanıtım çalışmalarında da çalışmakta olduğumuz firmalara profesyonel hizmetler sunmaktayız. 

Bu hizmetlerin yanında BU Ajans olarak 2020 yılı itibariyle BU Digital markasıyla firmaların dijital dönüşüm aşamaların destek olmaya başladık. 

Hızla değişen dünya, firmaların marka, ürün ve hizmetlerini konvansiyonel pazarlama yöntemlerinin yanında dijital alanda da tanıtma zorunluluğu getirmiştir. Bu anlamda da uzman bir ekiple portföyümüzdeki firmalara dijital pazarlama ajansı olarak hizmet vermekteyiz.