top of page

Fuar Organizatörleri İçin Hizmetler

Fuar Giriş Kayıt Ekiplerinin Sağlanması

 

Fuarınızın girişinde, ziyaretçilerinizi güler yüzle karşılayıp, hızlı bir şekilde fuar giriş kartlarını almalarını sağlıyoruz. Fuar kayıt operatörü, giriş turnike görevlisi, süpervizör, katılımcı bankosu hostesleri ve benzeri ekipleri kuruyor ve fuar kayıt organizasyonunuzu en etkin şekilde yönetiyoruz.

Fuarcılıkta en önemli kaynakların başında “doğru data” yer almaktadır. Bu bilinçle, müşterilimizin datalarını en etkin, doğru ve eksiksiz şekilde elde etmesi için çalışıyoruz.

Fuar Organizasyon Ekiplerinin Sağlanması

Fuarınızda gerçekleştireceğiniz, konferans, seminer, alım heyeti görüşmeleri, B2B görüşmeleri, gala, lansman vb. her türlü etkinliğinizde görev alacak host, hostes ve mihmandar ekibinizi profesyonel bir şekilde sağlıyor ve alanda yönetiyoruz.

Fuar Öncesi, Dönemsel Pazarlama ve Ofis Destek Elemanlarının Sağlanması

Fuarcılık sektörünün doğası gereğince, dönemsel yoğunluklar fazla olmaktadır. Fuar tarihleri yaklaştıkça, fuar proje grupları yoğunluğa yetişmekte zorlanmakta ve destek ekiplere ihtiyaç duymaktadır. BU Ajans olarak, önde gelen fuarcılık firmalarına, fuar öncesi birkaç aylık dönemde, pazarlama destek elemanı, satış sonrası destek elemanı, yabancı ziyaretçi telefonla davet elemanı, veri girişi elemanı vb. birçok alanda dönemsel personel desteği sağlıyoruz.

Belirlediğiniz ihtiyaçlara yönelik ekip çalışması yaparak en uygun niteliklerde personeli istihdam ediyoruz. Ayrıca İngilizce, Arapça, Rusça, Fransızca vb. dillerde misafirlerinizle iletişim kurabilecek, dönemsel ofis ve saha personeli hizmeti veriyoruz.

Hibrit Fuar, Uzaktan Katılım Çalışmaları

 

Covid sonrası dönemde, hibrit fuarcılık önem kazanmış ve bazı katılımcı firmalar fuarlara uzaktan katılım göstermeye başlamıştır. BU Ajans olarak, uzaktan katılım stantlarınıza, firmayı temsil edecek, müşteri ilişkileri yüksek personel hizmeti sağlıyoruz.

Proje Bazlı Hizmetler

Proje Bazlı veya Aylık Dönemsel Personel

Her operasyonun kendine has ihtiyaçları bulunmaktadır. Fakat günümüzün değişken doğasında, esnek iş gücü kabiliyetine sahip olmak firmaları bir adım öne taşımaktadır. Dönemsel insan kaynağı ile ihtiyaç duyduğunuzda ekibinizi büyütebilir, ihtiyaçlar azaldığında ekibinizi küçültebilirsiniz.

BU Ajans olarak firmaların dönemsel insan kaynağı ihtiyaçlarına proje bazlı profesyonel çözümler sunuyoruz.

BU’dan sağlayabileceğiniz proje bazlı hizmet örnekleri:

 

  • Sürekli çalışanlarınızın yapmaya vakit bulamadığı fakat verimlilik arttırabilecek bir projeyi, hızlı bir şekilde dönemsel insan kaynağı kullanarak bitirebilirsiniz.

  • Mevsim etkisi veya farklı sebeplerden yılın belli dönemlerinde yoğunluk yaşıyorsanız, dönemsel personel kullanarak iş gücü maliyetlerinizi etkin yönetebilirsiniz.

  • Satış ekiplerinize data sağlamak üzere, ön satış, araştırma, data toplama, telefon görüşmeleri yapma vb. görevler için dönemsel insan kaynağı kullanabilirsiniz.

  • Mevcut personelinizin verimliliğini düşüren, angarya niteliğindeki işleri (veri girişi, data toplama vb.) daha düşük maliyetli dönemsel personele yaptırabilirsiniz.

  • Personelinizin periyodik izin günlerindeki boşlukları, dönemsel insan kaynağı ile doldurabilirsiniz. Aynı şekilde, doğum izni, asker izni vb. uzun dönem izinlerde dönemsel insan kaynağı kullanabilirsiniz.

  • Yeni projenizi, büyük bir ekip kurmadan önce dönemsel insan kaynağı ile test edebilirsiniz.

  • Belirli dönemlerde görev yapacak saha ekipleri organize edebilirsiniz.

  • İnsan kaynağı bütçenizin olmadığı alanlarda, faturalı bir hizmet satın alarak bütçe yönetiminizi düzenleyebilirsiniz.

Fuar Katılımcı Hizmetleri

Fuar Hostesi, Stant Hostesi, Servis Hostesi Hizmetleri

 

BU Ajans olarak, 14 yıllık sektör tecrübemizle, standınızda misafirlerinizi güler yüzle karşılayacak, gerekli yönlendirme ve ikram hizmetleriyle ilgilenecek, hostes ve tercüman hizmeti veriyoruz.

Fuar Catering Hizmeti

 

Sektörün öncülerinden olan www.fuarcatering.com markamızla, stantlarınıza şık ve güvenilir catering hizmeti vermekteyiz. Biz tüm ikram faaliyetleri ile ilgilenirken, siz misafirlerinize ve ticaretinize odaklanın. Sadece fuar alanına odaklanan catering tecrübemizle, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlıyor ve hızlı çözümler sunuyoruz.

Tercüman Hizmeti

 

İhracatın şirketler için öneminin farkındayız. İstanbul fuarları her geçen yıl daha fazla yabancı ziyaretçiyi ağırlarken, uluslararası iş ilişkileri kurmak için en etkin iş sahasını oluşturuyor. Bu bağlamda, iletişiminizi güçlendirmek için stantlarınıza, istediğiniz yabancı dillere hakim tercüman temini sağlıyoruz.

Tanıtım ve Etkinlik Hizmetleri

AVM Destek Hizmetleri

 

Alışveriş Merkezleri, etkinlik ve kampanyaların sıkça gerçekleştirildiği, dönemsel insan kaynağına ihtiyaç duyan alanların başında gelmektedir. Çocuk etkinlik alanları, kampanya kayıt bankoları, danışma, tanıtım stantları vb. AVM etkinliklerinde, BU Ajans olarak genç ve dinamik kadromuzla destek vermekteyiz.

Stant, Reyon, Mağaza, Etkinlik, Tanıtım Hostesleri

Gerek işlek caddelerde ve etkinlik alanlarında düzenleyeceğiniz tanıtım ve sponsorluk faaliyetlerinde gerek ise AVM ve mağazalarında açacağınız stantlarda görev alacak tanıtım elemanı, tanıtım hostesi ekibinizi sağlıyor ve yönetiyoruz. Aynı anda 250 farklı yerde hostes görevlendirme kapasitemizle, tüm tanıtım ekibi ihtiyaçlarınızı yetkinlikle karşılıyoruz.

Konser, Gala, Lansman, Konferans, MICE İnsan Kaynağı

Düzenleyeceğiniz her türlü organizasyonda, genç, dinamik, algısı yüksek ve tam zamanında yerinde olan ekibimizle yanınızdayız.

Organizasyon ve Düğün LCV Hizmeti

 

Düzenleyeceğiniz organizasyonlarda, katılımcı listelerini oluşturmak ve davetlileri belirlemek için LCV çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz. Talebinize göre davetiyelere yazılacak telefon numaralarını temin ediyor ve gelen LCV aramalarını cevaplıyoruz. Ayrıca listelerinize dış arama yaparak, nihai katılımcı listelerini profesyonel olarak beliriyoruz.

Broşür dağıtım, Anketör, Promotör Hizmeti

Proje bazlı gerçekleştireceğiniz çalışmalarınızda, broşür dağıtım elemanı, anketör, promosyon personeli vb. hizmetleri sağlamaktayız.

bottom of page