top of page
  • Yazarın fotoğrafıburak tunca

FUAR TERCÜMAN HİZMETLERİ

Ticareti geliştirmek ve yeni pazar alanlarında var olabilmek amacıyla fuar etkinliklerinde ve tanıtım çalışmalarında hitap edilen çevreyle aynı dili konuşmak ticari faaliyetin daha güvenir temelde atılmasını sağlayabileceği gibi tercih edilebilirlik seviyesini arttırmaktadır.

Her ne kadar İngilizce global bir dil olsa da Almanca, Çince, Rusça, Fransızca, Arapça gibi dilleri aktif kullanmakta olan firmalarla bu dillerde iletişime geçmek tercih edilebilirlik seviyesini üst sıraya çıkarmaktadır. Hedef grupla aynı dilden iletişim sağlamak aynı zamanda ticari ilişkinin daha güvenilir bir ortamda oluşmasını sağlar.

Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde tercüman hizmetleri sayesinde firmanızın ulaşım ağını genişletmektedir. Farklı milletlere de satış yapmak, firmanızın yurt dışı satış ve pazarlama ağını genişletmek için dönemsel personellerimiz tercüman hizmetleri sayesinde BU AJANS olarak en iyi hizmeti vermek ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmak yegane amacımızdır.

DAHA ETKİLİ BİR İLETİŞİM İÇİN TERCÜMAN HİZMETİ;

Tercüman hizmetlerimizle nitelikli ve alanına hakim, yabancı dili akıcı şekilde konuşan kadromuz ile sektörünüze uygun olarak çalışmak yaparak hizmet vermekteyiz. Fuar dönemlerinde olduğu gibi fuar öncesi dönemlerde de tercih sebebi olan tercüman hizmetlerimiz sayesinde etki alanınızı genişletebilirsiniz.

BU AJANS olarak 2009 yılından itibaren sektördeki tecrübelerimizle, iş disiplinine sahip alanında uzman ekibimizle satış, pazarlama, tanıtım ve fuar organizasyonlarınıza destek olmak için çalışmaktayız.

İngilizce tercüman, Arapça tercüman, Rusça tercüman, Fransızca tercüman, Almanca tercüman, Çince tercüman gibi sıklıkla aranılan dillerin dışında ihtiyacınız olan tüm dillerde BU Ajans en güvenilir iş ortağınız olmaya adaydır.

Ayrıca bu dillerin birleşimi şekilde çift dil tercüman hizmetleri konusunda da yardımcı olabiliriz.

Özellikle İngilizce – Arapça ve İngilizce – Rusça İstanbul fuarlarında en çok ihtiyaç duyulan dillerdendir.

Nitelikli kadromuz ve tercüman hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için tıklayınız:72 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page