top of page
  • Yazarın fotoğrafıburak tunca

İstanbul Fuar Ajansları

Türkiye'de düzenlenen fuarların büyük bir kısmı İstanbul'da düzenlenmektedir. Örnek olarak 2022 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden izin alarak düzenlenen 424 fuarın 176 tanesi İstanbul'da gerçekleştirilmiştir. Bu da fuar katılımlarınızda İstanbul'da güvenilir bir ajansa ihtiyaç duyacağınız anlamına gelmektedir.

Tahmin edileceği üzere, sektörümüzde de İstanbul ajansı olarak bir çok merdiven altı firma bulunmaktadır. Sadece web sitesi açarak İstanbul ajansı olduğunu iddia eden firmalara denk gelme ihtimaliniz oldukça kuvvetlidir. Doğru bir referans araştırması yaparak İstanbul ajansı olarak hizmet alacağınız firmayı kolaylıkla seçebilirsiniz. Referans araştırmasında da en kolay eleme yönteminiz referans mektuplarıdır. Bizim referans mektuplarımıza ulaşmak için TIKLAYABİLİR, burada olmayan ve sektörünüzde olan bir çok firmanın referans mektubunu da bize ulaşarak özel olarak isteyebilirsiniz.

İstanbul ajansı BU Ajans olarak 2009 yılından beri sektöre hizmet etmekteyiz. İstanbul fuarlarının en büyük düzenleyicisi ve alan sahibi olan Tüyap ile de 2011'den beri süren işbirliğimiz, bu konuda bize güvenebileceğinizi kanıtlamaktadır. Buraya TIKLAYARAK Tüyap referans mektubumuzu da görebilirsiniz.

Fuar hostesi, hostes, stant hostesi, karşılama hostesi, İngilizce tercüman, Arapça tercüman, Rusça tercüman ve fuar catering konularında İstanbul ajansı ihtiyacınız olduğunda bir tıklama kadar yakınınızdayız.

İstanbul'da fuara katıldığınızda İstanbul ajansından teklif almak için TIKLAYINIZ.13 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page