top of page
  • Yazarın fotoğrafıburak tunca

MADEN TÜRKİYE 2022 FUARI'nı da Geride Bıraktık

Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı'nı geçtiğimiz hafta geride bıraktık.

15 - 18 Aralık 2022 tarihlerinde YMGV(Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı) ortaklığıyla Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Maden Türkiye 2022, 10. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı'nda maden sahasının seçimi, tanımlanması ve sınırlarının belirlenmesi, maden alanının çevre ve çalışma sahalarının hazırlanması, cevher elde etme, cevher hazırlama ve zenginleştirme ana başlıkları altında ürün ve hizmetler sergilendi. Maden sektörünün en kapsamlı fuarı olan Maden Türkiye Fuarı ziyaretçilerine, delici makine ve ekipmanlardan kesme-yükleme-taşıma makine ve ekipmanlarına, jeolejik etüt ekipmanlarından sondaj makine ve ekipmanlarına, öğütme-kırma-eleme-ayıklama makine ve ekipmanlarından kimyasal zenginleştime malzeme ve ekipmanlarına, iş ve işçi sağlığı ekipmanlarından jeneratörler, elektrik motorları, transformatörlere kadar her türlü ürün ve ekipmanı tek çatı altında inceleme fırsatı sundu.

BU Ajans olarak bizler de Tüyap'ın düzenlediği her fuarda olduğu gibi kapı, kayıt, karşılama, alan ve destek ekiplerini sağlayarak fuarın en büyük destekçilerinden olduk.

Ayrıca fuar katılımcısı olan birçok firmaya da hostes, servis hostesi, stant hostesi, karşılama hostesi, tercüman ve fuar catering hizmetleri sağladık.

2024 yılında düzenlenmesi planlanan MADEN TÜRKİYE FUARI kapsamında da bizden teklif almadan ilerlemeyin!

Hostes, tercüman ve catering hizmeti ile ilgili teklif almak için hemen TIKLAYIN!


Hostes, Servis Hostesi, Stant Hostesi, Karşılama Hostesi, Tercüman ve Fuar Catering Hizmetleri
Maden Türkiye 2022 Fuarı Ekibimiz

8 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page