top of page
  • Yazarın fotoğrafıburak tunca

MATEF 2023 FUARI da Başarıyla Tamamlandı

MATEF Üretim Teknolojileri, Sac İşleme – Metal İşleme Makineleri, Lazer - Otomasyon - Robotik Sistemler, Kaynak ve Yüzey İşlem Teknolojileri, Makine Ekipmanları ve Fabrika Donanımları Fuarı, 20 - 23 Haziran 2023 tarihleri arasında Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğiyle Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.


Yerli makine imalat sanayisinin yeni markası MATEF Fuarı, dört gün boyunca sektörün öncü firmaları ile profesyonel ziyaretçileri bir araya getirerek yerli üretim teknolojilerini ve yenilikleri sergiledi. Fuarda sac-metal işleme makineleri, boru-profil bükme ve işleme makineleri, lazer kesim tezgâhları, plazma kesim makineleri, presler, testereler, takım ve torna tezgahları, teknik hırdavat ve el aletleri, konveyörler, üretimin farklı süreçleri için kullanılan teknoloji ve yazılımlar ve daha fazlası sergilendi. Ziyaretçiler bu fuarda sektörün son gelişmelerini ve en yenilikçi teknolojilerini bir arada görme ve değerlendirme fırsatı buldu.


BU Ajans olarak yine Tüyap'ın tüm alan personelini sağlayarak fuarın sorunsuz geçmesine yardımcı olduk.


Ayrıca fuara katılan birçok firmaya fuar hostesi, servis hostesi, stant hostesi, tercüman ve catering konularında destek olduk.


2025 yılında düzenlenmesi planlanan gelecek Matef Fuarı'nda sizleri de bizden hizmet alan firmalar arasında görmekten mutluluk duyacağız.


Teklif almak için TIKLAYINIZ.MATEF 2023 FUARI Tüyap Ekibimiz
MATEF 2023 FUARI Tüyap Ekibimiz


12 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page