top of page
  • Yazarın fotoğrafıburak tunca

PLAST EURASIA 2022 FUARI Ardından

Avrupa’da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul; Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenmektedir.

Plast Eurasia İstanbul 2022, 31.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, birçok farklı ülkeden 800'den fazla firma ve firma temsilciliği ve 100 civarı ülkeden 61.000 civarı sektör profesyonelini 23 – 26 Kasım tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da bir araya getirdi.

Plast Eurasia İstanbul 2023, 32. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı TÜYAP tarafından PAGEV iş birliği ile yine Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecektir.

Bizler de BU Ajans olarak her Tüyap fuarında olduğu gibi, Tüyap'ın fuar kapsamındaki tüm kapı, kayıt, turnike, info desk, alan ve fuar arka planında çok önemli görevler alan destet personelini sağladık.

Aynı zamanda birçok fuar katılımcısına fuar hostesi, servis hostesi, stant hostesi, tercüman ve catering hizmetleri sağladık.

Plast Eurasia 2023'de sizleri de işbirliği içinde olduğumuz firmalar arasında görmek isteriz.

Teklif almak için TIKLAYIN!


2022 Plast Eurasia Tüyap ekibimiz:

Plast Eurasia 2022 Fuarı Tüyap Ekibimiz
Plast Eurasia Fuarı Hizmetlerimiz


9 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Komentar


bottom of page